Przejdź do treści
Strona główna » XII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

XII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.

22.03.2017 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XII Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. Zawody odbyły się w SP Nr 10 w Dębicy. Natomiast organizatorami był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy, Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz SP Nr 10 w Dębicy. Każda z zaproszonych placówek mogła wystawić sześciu przedstawicieli w trzech grupach sprawnościowych mężczyzn oraz w jednej grupie żeńskiej. W tym roku pani  Małgorzata Pytel wywalczyła srebrny medal, natomiast  pan  Norberta Kosiba wywalczył brązowy medal.  Cały zespół bardzo się starał, ale szczególne podziękowania należą się pani Małgorzacie Pytel, która pomimo kontuzji kolana wystąpiła w zawodach na wózku inwalidzkim i wywalczyła drugie miejsce na podium.