Przejdź do treści
Strona główna » 10.10.2013 V Konkurs Fotograficzny w ŚDS Dębica

10.10.2013 V Konkurs Fotograficzny w ŚDS Dębica

 V Konkurs Fotograficzny, którego wspólnie z MOK w Dębicy byliśmy organizatorami odbył się w DK Śnieżka pod hasłem „Bracia nasi mniejsi”. Na Konkursie gościliśmy 19 ŚDS z woj. podkarpackiego.
Komisja artystyczna, w składzie: Agnieszka Osak-Matrejek, Grzegorz Boro i Tomasz Ratuszniak, postanowiła przyznać pierwsze miejsce Józefie Porzuc z Ciesznowa, drugie miejsce otrzymał Krzysztof Sowa z Tyczyna, trzecie miejsce przyznano Czesławowi Korczakowi reprezentującemu ŚDS w Tarnobrzegu. Jury ponadto wyróżniło dwójkę autorów: Pawła Bielaka z Ropczyc i Krzysztofa Filę ze Strzyżowa. Przyznano także nagrody specjalne: nagrody dyrektor MOK powędrowały na ręce Wacława Tarnawskiego z Dynowa i Norberta Kosiby z Dębicy, nagrodę dębickiego ŚDS otrzymał Wojciech Pelc z Mielca. Wszyscy autorzy prac otrzymali drobne upominki i dyplomy.
W trakcie konkursu odbyły się warsztaty fotograficzne dla autorów nadesłanych prac konkursowych .Pozostali uczestnicy konkursu mieli możliwość obejrzenia filmu pt: „ Nietykalni” na sali kinowej
http://debica.tv/v-konkurs-fotograficzny-sds/

kf1

kf2

kf3

kf4

kf5

kf6

Skip to content