Przejdź do treści
Strona główna » 07.12.2017 Konkurs Fotograficzny w ŚDS w Dębicy

07.12.2017 Konkurs Fotograficzny w ŚDS w Dębicy

Tegoroczny IX Konkurs Fotograficzny Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego odbył się pod hasłem  „Polska wieś”.

W konkursie gościliśmy czternaście Środowiskowych Domów z:  Baranowa San, Brzostku, Cieszanowa, Kolbuszowej, Nowej Wsi, Jelnej, Ropczyc, Stalowej Woli nr 2, Strzyżowa, Tarnobrzegu, Tyczyna, Wysokiej Głogowskiej i oczywiście my jako gospodarze.

W trakcie konkursu odbyły się warsztaty fotograficzne z prezentacją multimedialną  „Cypr –wstrząśnięty nie zmieszany”, prowadzone przez pana Andrzeja Pasławskiego krakowskiego podróżnika i pasjonatę fotografii. W przerwie warsztatów fotograficznych  miał miejsce również poczęstunek  kawa, herbata słodkie ciastko i oczywiście obiad.

Zwycięzcą konkursu została pani Izabela Dudzińska z ŚDS w Ropczycach , II miejsce zdobył pan Grzegorz Pilipowski z ŚDS w Cieszanowie, III miejsce przypadło panu Tadeuszowi Baranowi z ŚDS w Jelnej, wyróżnienie otrzymała pani Krystyna Kucyj  z ŚDS w Ustrzykach Dolnych, w tym roku wyróżnienie przyznała również  pani Magdalena Olszewska w imieniu sponsora Tikkurila Polska  S.A dla pana Pawła Jędrzejczyka z ŚDS w Tyczynie.

Uczestnicy zajęć ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy włączyli się w przygotowanie prezentów dla uczestników konkursu.

Nagrody ufundowane przez Urząd Wojewódzki w Rzeszowie , Urząd Miasta w Dębicy oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Dębicy wręczył zwycięzcom  Burmistrz Miasta Dębicy pan Mariusz Szewczyk oraz Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy pani Marta Skórska.

Skip to content