Przejdź do treści
Strona główna » 06.10.2016 VIII Konkurs Fotograficzny ŚDS

06.10.2016 VIII Konkurs Fotograficzny ŚDS

” Moje ulubione zwierzę”  pod takim tytułem odbył się VIII Konkurs Fotograficzny w którym brało udział dwadzieścia Środowiskowych Domów Samopomocy z województwa Podkarpackiego. Organizatorem konkursu był ŚDS w Dębicy przy współpracy MOK w Dębicy.

Całą imprezę rozpoczęły Kierownik ŚDS  pani Marta Skórska oraz Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego pani Małgorzata Dankowska.

Zdobywcą  I miejsca  za zdjęcie pt.”Idziemy ramię  w ramię ” został  uczestnik z ŚDS w Lesku .

II miejsce należało do uczestniczki  z ŚDS w  Sędziszowie za zdjęcie pt.”Nowy styl  Kodysława „.
III miejsce komisja przyznała uczestnikowi z ŚDS w  Tyczynie  za zdjęcie pt.”Białe szaleństwo „.
Wręczono również dwa wyróżnienia:  Zdjęcie pt. „Zapatrzone w błękit” otrzymał uczestnik z ŚDS w Tarnobrzegu, oraz zdjęcie pt. „Nie ma jak rodzinka” otrzymała uczestniczka z ŚDS w Ustrzykach Dolnych.

Specjalne wyróżnienie za udział w konkursie otrzymali uczestnicy  ŚDS w Dębicy od Kierownika pani Marty Skórskiej.

Fundatorem nagród tegorocznego konkursu był Urząd Wojewódzki w Rzeszowie oraz  ŚDS w Dębicy.

Na scenie Kina Śnieżka w czasie trwania konkursu  odbywały się warsztaty fotograficzne dotyczące fotografii  zwierząt oraz pokaz multimedialny  o podróżach po Rumunii, prowadzone przez panią Barbar ę i Andrzeja Pasławskich .

Nowością  tegorocznego konkursu była fotobudka , w której wszyscy mogli zrobić sobie śmieszne zdjęcia z wykorzystaniem różnych  ciekawych rekwizytów.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do DK Śnieżka, gdzie w holu prezentowane są wszystkie zdjęcia, które brały udział w konkursie.

0

1

2

3

4

5

Skip to content